Kul att du testar nya orientering.se! Hittar du något som ser konstigt ut, rapportera det här!

Styrelse och verksamhetsansvariga

Styrelse 2022
Styrelse styrelse@vastmanlandsof.se  
Anders Sahlén, Ordförande anders@sahlen.se 070-256 6250
ordforande@vastmanlandsof.se
Åke Larsson, Sekreterare aake-okh@telia.com 070-588 2733
sekreterare@vastmanlandsof.se
Lars Janzon, Kassör lars.janzon@telia.com 070-662 2565
kassor@vastmanlandsof.se
Elisabet Elmertoft, v. ordf. elisabet.elmertoft@structor.se 0730-50 39 05
Anna Lund, ledamot. anna.lund@koping.se 0730-58 87 30
Per Sundström, ledamot per.021301286@telia.com 070-629 7153
     
Verksamhetsledare    
Åke Larsson, Tävling o teknik aake-okh@telia.com 070-588 2733
Roger Åsberg, Karta roger.asberg@telia.com 070-713 2549
Hans Andersson, Mark hans.andersson9@telia.com 070-272 0121
Gunnar Munktelius, SkidO, MtbO gunnar.munktelius@yahoo.se 073-219 3972
Rolf Karlsson, Pre-O 2206karlsson@telia.com 0220-318 48
Johan Celander, Ungdom johancelander@hotmail.com 070-286 2189
Alf Lindberg, Veteran alf.lindberg@koping.net 076-104 0961 
     
Valberedning    
Marcus Ek, Köping-Kolsva OK    
Mats Thunwall, Fagersta OK    
Henrik Olsson, Hallstahammars OK