Kul att du testar nya orientering.se! Hittar du något som ser konstigt ut, rapportera det här!

Organisation

Landslagschef
Håkan Carlsson
Tfn: 010-4765371
Mobil: 073-692 27 31
hakan.carlsson@orientering.se

Förbundskapten, senior
Kalle Dalin
Tfn: 070-305 03 12
kalle.dalin@orientering.se

Förbundskapten, senior
Huvudansvarig Idrottspsykologi
Anneli Östberg
anneli.ostberg@orientering.se
076-8122202

Förbundskapten, junior
Thomas Landqvist
thomas.landqvist@orientering.se

Förbundskapten, junior
Annika Billstam
annika.billstam@orientering.se

Landslagstränare
Olle Boström
olle.bostrom@orientering.se

Landslagstränare, skog och kontinentalt
Eva Jurenikova

Landslagstränare, OL-teknik och utveckling
Peter Öberg

Landslagskoordinator
Erik Mattsson
Mobil: 073-0540561
erik.mattsson@orientering.se

OL-teknik och utveckling
Mats Troeng
Mobil: 076-527 10 13
mats@matstroeng.se

Juniorlandslagsledare, utveckling och utbildning
Lina Nilsson
lina.nilsson@orientering.se

Idrottspsykolog
Cecilia Åkesdotter
cissi_ih@hotmail.com

Fysiologi och nutrition, huvudansvar
Filip Larsen
Filip.Larsen@gih.se

Läkare
Björn Salomonsson
Mobil: 073-834 03 41
bjorn.salomonsson@regionstockholm.se

Läkare
Helena Bergman

Medicinsk koordinator och naprapat
Martin Holth Johannessen
Mobil: 070-727 79 74
martin.holth@gmail.com

Sjukgymnast
Johanna Öberg
Mobil: 073-203 37 40
johannag60@hotmail.com

Sjukgymnast
Fredrik Bredberg
fredrik.bredberg@gmail.com

Sjukgymnast
Rikard Bäckström

Sjukgymnast
Emma Lindgren
emma@naprapatlandslaget.se

Sjukgymnast
Bodil Halvarsson
bodil.halvar@hotmail.com

Sjukgymnast
Göran Winblad
goranwinblad@gmail.com

Kock
Henrik Berg
henrik@hellstenkommunikation.se

Kock
Lotta Jungåker
familjen.jungaker@hotmail.com

Dietist
Emma Martner