Kul att du testar nya orientering.se! Hittar du något som ser konstigt ut, rapportera det här!

OF:s tävlingsansvariga

Numren kommer från de s k distriktsnumren (som används fortfarande i olika sammanhang). Tänk dock på att Eventor har andra id-nummer där SOFT=1 och övriga distrikt kommer i bokstavsordning.

1. Blekinge
Lars Svensson
lassesvensson@telia.com

2. Bohuslän/Dal 
Ulf Björkdahl  
bjorkdahlulf@gmail.com 

3. Dalarna
Leif Gustafsson 
leif.h.gustafsson@gmail.com  

4. Gotland
Brent Key
brent.t.key@outlook.com

5. Gästrikland
Lars-Ove Skogh
larsoveskogh@gmail.com

6. Göteborg
Mikael Jungbjer
mikael.jungbjer@gmail.com

7. Halland
Johan Gull
johan.gull@outlook.com 

8. Hälsingland
Stefan Carlsson
stefan.carlsson@alftaprodukter.se

9. Jämtland/Härjedalen
Kristina Hammarfalk 
khammarfalk@hotmail.com

10. Medelpad
Johan Agås
johanagas@hotmail.com

11. Norrbotten
Karl-Erik Lindbäck
k-e.lindback@live.se 

12. Örebro län
Annica Kristoffersson 
kristoffersson.annica@gmail.com 

13. Skåne
Magnus Jonasson
magnus@mok.nu 

14. Småland

Jan Wingstedt
jan@wingstedt.eu 

Magnus Svensson (tävlingsprogram)
tapplarp@telia.com

15. Stockholm
Kansliet (Lars Forsberg) 
lars.forsberg@sdfstockholm.se

16. Södermanland 
Torgny Jeppson 
lejoppe@hotmail.com 

17. Uppland 
Jenny Westerbergh 
jenny.westerbergh@telia.com 

18. Värmland
Sören Johansson
soren45@hotmail.com

19. Västerbotten
Jörgen Kragh
jorgen.kragh@degernas.se 

20. Västergötland
Uno Magnusson  
uno.ma@telia.com 

Kansliet (Magnus Sundmark)
magnus.vof@westgotasport.se

21. Västmanland
Åke Larsson
aake-okh@telia.com

22. Ångermanland
Arvid Strandberg
arvid.strandberg.94@gmail.com  

23. Östergötland
Björn Karlsson
bjorn.f.l.karlsson@telia.com